Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

Wakacje w GOK-u

Od 10 już lat w czasie wakacji Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem organizował różnego rodzaju zajęcia dla najmłodszych.

Tegoroczne wakacje również rozpoczęliśmy zajęciami dla najmłodszych mieszkańców gminy. Dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach plastycznych, sportowych oraz grach i zabawach.

 Na zajęciach plastycznych malowaliśmy obrazy tworząc nowe kolory, uczyliśmy się rysowania zwierzątek z cyferek. Dzieci wykonywały gniotki z balonów oraz uczestniczyły w  podstawowym kursie ceramiki.

Zajęcia sportowe to czas, gdy najmłodsi mogli spożytkować swoją energię na zabawy z piłką, biegi oraz różne ćwiczenia gimnastyczne.

 W czasie zajęć gier i zabaw staraliśmy się zachęcić dzieci do uczestnictwa w grach rozwijających myślenie, rozwiązywaliśmy Quizy i zagadki, dzieci mogły spróbować swoich sił w mini kole fortuny, a także rozwijać swoją wyobraźnie układając puzzle.

Poza naszymi zajęciami dzieci uczestniczyły w ciekawych warsztatach Ekoplastyki organizowanych przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Sadowne w ramach projektu pn. ,,W wakacje nuda? To się nie uda!’’ dofinansowanego ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w obszarze ,,Nauka, szkolnictwo wyższe, edukacja, oświata i wychowanie’’.

Na następny miesiąc wakacji również przygotowaliśmy wiele ciekawych zajęć dla naszych pociech.

Więcej zdjęć 

 

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 25 Październik 2021    |    Imieniny obchodzą: Ingi, Darii, Sambora

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
856
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
778251

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: