Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

Zabawa z kolorem…

Drugie zapowiadane wcześniej warsztaty malarskie odbyły się 1 października br. na przykościelnym skwerku w Sadownem.

XX Plener Malarski Artystów Plastyków w Sadownem ma się ku końcowi. W przeddzień wernisażu poplenerowego, który ma się odbyć o godz. 16.00 2-go października 2020 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem, na skwerku przy kościele uczestnicy Pleneru spotkali się z miejscowymi adeptami sztuki malarskiej. Tym razem w ramach warsztatów pt. „Zabawa z kolorem” przyszli artyści plastycy zgłębiali wiedzę na temat zastosowania sztalug, wykorzystania palety i doboru właściwych pędzli oraz kolorów farb.

Każdy z uczestników warsztatów „zainstalował” swoje miejsce pracy w dowolnie wybranym przez siebie zakątku skweru i rozpoczęło się… Pod okiem doświadczonych malarzy, po położeniu na płytach właściwego podkładu, powstawały akrylowe arcydzieła. Faktycznie była to „zabawa z kolorem”, ale to doświadczenie i ten pierwszy ruch w kierunku tworzenia własnej sztuki może przynieść w przyszłości pozytywne efekty dla każdego z uczestników tego spotkania.

Nie tylko przyszli malarze, ale i ich instruktorzy byli zadowoleni z uzyskanych wyników. Podczas piątkowego wernisażu powstałe właśnie obrazy zaprezentują się w GOK-u na wystawie współtowarzyszącej. Serdecznie zapraszamy!

Zdjęcia w galerii Google>>>     

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 8 Grudzień 2021    |    Imieniny obchodzą: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
864
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
797338

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: