Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

Grafik zajęć stałych w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem

Przedszkolaki na warsztatach malarskich w GOK

Ostatni dzień pleneru (5 października) nasi artyści przeznaczyli na spotkanie z najmłodszymi mieszkańcami Gminy.

 

Maluchy z Sadownego wzięły udział w warsztatach "Zabawa z kolorem". Dzieci uczyły się jak mieszać podstawowe barwy i dzięki temu mogły tworzyć nowe kolory. Zabawy było przy tym dużo, a dzieciaki malowały swoje prace nie tylko pędzlem, ale i paluszkami. Radosna zabawa zaowocowała tym, że artyści umówili się z przedszkolami na przyszły rok.

Zdjęcia w galerii Google>>>

Zabawa z kolorem…

Drugie zapowiadane wcześniej warsztaty malarskie odbyły się 1 października br. na przykościelnym skwerku w Sadownem.

XX Plener Malarski Artystów Plastyków w Sadownem ma się ku końcowi. W przeddzień wernisażu poplenerowego, który ma się odbyć o godz. 16.00 2-go października 2020 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem, na skwerku przy kościele uczestnicy Pleneru spotkali się z miejscowymi adeptami sztuki malarskiej. Tym razem w ramach warsztatów pt. „Zabawa z kolorem” przyszli artyści plastycy zgłębiali wiedzę na temat zastosowania sztalug, wykorzystania palety i doboru właściwych pędzli oraz kolorów farb.

Czytaj więcej...

Na ceramice malowane…

Popołudniem 30 września w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem, w ramach XX Pleneru Malarskiego Artystów Plastyków, odbyły się warsztaty malowania na ceramice.

27 września br. rozpoczął się na terenie gminy Sadowne jubileuszowy XX Plener Malarski Artystów Plastyków. W ramach Pleneru zaplanowano przeprowadzenie dwóch warsztatów: malowania na ceramice i malarstwa sztalugowego.

Czytaj więcej...

Jubileuszowy XX Plener Malarski

Informujemy, iż w dniach 27.09 – 05.10.2020 r. na terenie gminy Sadowne będzie się odbywał XX Plener Malarski Artystów Plastyków.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na warsztaty malarskie i ceramiczne – zgłoszenia pod nr tel.: 502 086 989.

Wernisaż poplenerowy odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem o godz. 16.00 w dniu 2 października 2020 roku. Wystawa prac artystów będzie czynna do dnia 05.10.2020 r. – ZAPRASZAMY!

Zapraszamy na... fitness!

Zajęcia w GOK Sadowne

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem rozpoczyna zapisy na zajęcia stałe w roku szkolnym 2020/2021. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Drugi miesiąc wakacji w GOK Sadowne

Miesiąc sierpień to druga część zajęć wakacyjnych w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem.

 

W tym czasie dzieci uczestniczące w zajęciach mogły korzystać z boiska szkolnego i hali sportowej podczas zajęć sportowych oraz gier i zabaw. W sali GOK-u odbywały się natomiast zajęcia plastyczne, podczas których postawiliśmy na rozwijanie różnych technik plastycznych i pracę zespołową uczestników zajęć.

Czytaj więcej...

PODSUMOWANIE ZAJĘĆ TEATRALNYCH

Najczęściej wszelkich podsumowań dokonuje się, gdy mija jakaś okrągła rocznica lub coś się kończy, ale tak wcale nie musi być. Zajęcia teatralne w Gminnym Ośrodku Kultury prowadzone są od 7 X 2016 r., a więc niedługo miną 4 lata wspólnej zabawy w teatr.

Początkowo działaliśmy pod nazwą Grupa Teatralna GOK-u w Sadownem. W październiku 2018 r. zmieniliśmy nazwę na Grupa Teatralna BAJ. W zajęciach uczestniczyło 28 aktorów – uczniów kl. 0 – VII, a najdłuższy czteroletni staż mają: Maja Bubrzyk, Magda Narowska, Natalka Subda i Witek Bereza.

Przygotowaliśmy wiele przedstawień, które prezentowaliśmy rodzicom, babciom i dziadkom oraz lokalnej społeczności podczas obchodów: Dnia Babci, Dnia Dziadka, Dnia Kobiet, Dnia Dziecka.

Ponadto swoje przedstawienia prezentowaliśmy dwukrotnie w sołectwie Złotki i raz w sołectwie Ocięte. Niestety panująca pandemia uniemożliwiła nam dotarcie do innych sołectw. Gościliśmy również w Centrum Opiekuńczo – Rehabilitacyjnym ITAMED w Sadolesiu. Mieliśmy przyjemność współpracować z Sadowieńskim Klubem Seniora, którego członkowie są naszymi wiernymi widzami.

Czytaj więcej...

Grafik zajęć sierpniowych

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem zaprasza dzieci na zajęcia w sierpniu plastyczne, sportowe, gry i zabawy, ale z ograniczeniami, które ujęto w Regulaminie zajęć wakacyjnych…

Zapisy na zajęcia trwają, liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Twoje dziecko nudzi się w wakacje?

Nie wiesz jak wykorzystać jego wolny czas? Chcesz urozmaicić dzień swojemu dziecku?

Z przyjemnością ogłaszamy, że Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Sadowne uruchomiło zapisy na pierwsze zajęcia robotyki z klockami LEGO WeDo. Pierwsze zajęcia odbędą się już 17 sierpnia 2020 r.

Czytaj więcej...

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 15 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
824
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
651388

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: