Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

Finał XIX Pleneru Malarskiego w Sadownem

Od 8 września na terenie gminy Sadowne trwa XIX Plener Malarski Artystów Plastyków. Jego podsumowaniem był wernisaż poplenerowy w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem.

To już XIX Plener Malarski w Sadownem, w którym przeważnie bierze udział ta sama grupa artystów. Jak rok wcześniej, grupa w okrojonym składzie – pp.: Wanda Falencik-Masznicz, Elżbieta Kaniecka-Siegoczyńska, Gabriela Czarnecka, Teresa Urbanowska, Ewa Piasecka-Kudłacik, Danuta Rasińska - zamieszkiwała w Gospodarstwie Agroturystycznym „Przy lesie” Państwa Iwony i Piotra Olkowskich w Ociętem. Głównie tam artyści tworzyli swoje prace, które mogliśmy podziwiać 17 września podczas wernisażu poplenerowego w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem.

Uroczyste spotkanie otworzyła p. Ewa Piórkowska – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Sadownem, w imieniu Samorządu p. Marcin Gręda – Zastępca Wójta Gminy Sadowne, a w imieniu artystów p. Wanda Falencik-Masznicz – Komisarz Pleneru. W trakcie wernisażu goście mogli również usłyszeć kilka pieśni ludowych w wykonaniu Zespołu Śpiewaczego „Sadowianki”.

Wystawę prac można jeszcze obejrzeć tylko 18 września br. Zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury w Sadownem!

Zdjęcia w galerii Google>>>

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 25 Wrzesień 2021    |    Imieniny obchodzą: Aurelia, Władysław, Kamil

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
853
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
765832

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: