Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

I miejsce dla Grupy BAJ

15 maja 2019 r. Miejski i Gminny Ośrodek Kultury w Łochowie po raz kolejny zorganizował półfinał Mazowieckiego Festiwalu Teatrów Amatorskich.

 

Celem Festiwalu jest promocja aktywności teatralnej oraz prezentacja dorobku artystycznego amatorskich teatrów dziecięcych i młodzieżowych z terenu województwa mazowieckiego.

W eliminacjach powiatowych 19. Mazowieckiego Festiwalu wzięła również udział Grupa Teatralna BAJ, która działa pod kierunkiem p. Danuty Chylińskiej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem.

Jesteśmy dumni, gdyż Grupa BAJ zajęła I (pierwsze) równorzędne miejsce ze Studiem Tańca NEXT LEVEL z Łochowa. Decyzją JURY, w którym zasiedli: p. Magdalena Chabros z Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie, p. Katarzyna Kownacka - aktorka filmowa i teatralna, pieśniarka, animatorka kultury i p. Artur Lis – dyrektor MiGOK w Łochowie, to Zespół NEXT LEVEL otrzymał nominację do wzięcia udziału w finale Festiwalu.

Pierwsze miejsce bardzo cieszy, ale chyba przyjemniejsze były opinie wypowiedziane przez członków JURY pod adresem aktorów i opiekunki. Docenienie pracy działa bardzo motywująco i zachęca do dalszej działalności teatralnej.

Zdjęcia w galerii Google>>>

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 26 Wrzesień 2021    |    Imieniny obchodzą: Justyna, Łucja, Cyprian

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
853
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
765878

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: