Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

Jubileusz malarstwa…

Na terenie gminy Sadowne odbywał się XX Plener Malarski Artystów Plastyków. Podczas wernisażu poplenerowego mogliśmy podziwiać efekty tego Jubileuszowego Pleneru.

Od 27 września na terenie gminy Sadowne trwa XX Plener Malarski Artystów Plastyków. W dotychczasowych przeważnie brała udział ta sama grupa artystów, ale w tym roku widzimy wiele nowych twarzy. Do Sadownego zawitali pp.: Gabriela Czarnecka, Danuta Rasińska, Teresa Urbanowska, Katarzyna Krajewska, Elżbieta Małgorzata Pędracka, Mieczysław Bugnacki, Zbigniew Jerzy Dziwosz, Jarosław Marek Komorowski i Mariusz Zawiślak (szerzej o artystach można przeczytać poniżej – na stronach folderu przygotowanego z tej okazji przez Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem).

Czytaj więcej...

W niedzielę Koncert Papieski!

Zapraszamy na Koncert Papieski w 100. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II, który odbędzie się 5 lipca br. o godz. 12.00 w kościele parafialnym w Sadownem.

Wszystkiego najlepszego Drogie Panie!

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Święta Kobiet w imieniu brzydszej części mieszkańców gminy Sadowne złożył wszystkim Paniom Zastępca Wójta p. Marcin Gręda.

Życzeniami i symbolicznym kwiatkiem dla przybyłych Pań Zastępca Wójta Gminy Sadowne p. Marcin Gręda oraz Organizatorzy rozpoczęli 7 marca w sali OSP Sadowne spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Tak doniosła uroczystość odbywa się już po raz kolejny w gminie Sadowne i zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkanek gminy. Jak zwykle, na Panie czekało wiele atrakcji…

Czytaj więcej...

Drogie Panie, wkrótce Wasze Święto!

Wójt Gminy Sadowne i Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem zapraszają wszystkie Panie na spotkanie z okazji Dnia Kobiet, które odbędzie się 7 marca w sali OSP w Sadownem.

Miałem sen… o zjednoczonej Europie

„Miałem sen” to znany zwrot z przemówienia Martina Luthera Kinga wygłoszonego w 1963 roku. Jego piękne marzenie - sen, który wydawał się nierealny, jednak ziścił się. Taki „sen na jawie” i dotyczący zjednoczonej Europy miał prawie dwieście lat temu Wojciech Jastrzębowski.

4 lutego br., w ramach projektu i głównie za sprawą Fundacji im. Wojciecha Bogumiła Jastrzębowskiego "My obywatele Unii Europejskiej", której założycielem jest Olgierd Łukaszewicz, odbył się „Dzień Europejski w Sadownem”.

Czytaj więcej...

KOLEJNY UDANY WYSTĘP

31 stycznia odbył się kolejny występ naszej Grupy. Tym razem zaproszenie przyjęli mieszkańcy Sadownego i okolic.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na występy!

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem zaprasza 31 stycznia na występ Grupy Teatralnej BAJ. W programie dwa przedstawienia: „Kopciuszek na sportowo” i „Bajkowy kogel – mogel”.

PREMIERA JUŻ ZA NAMI

24 stycznia 2020 r. w sali widowiskowej GOK-u odbyła się premiera dwóch przedstawień. Były to: „Bajkowy kogel – mogel” oraz „Kopciuszek na sportowo”.

 

Występ Aktorzy dedykowali swoim Babciom i Dziadkom, którzy kilka dni temu obchodzili swoje Święta. Dzieci spisały się świetnie. Przed tak liczną publicznością zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie, a te z przedstawienia na przedstawienie są coraz większe.

Czytaj więcej...

Koncert kolęd 2020

23 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem odbył się Koncert Kolęd – znane kolędy i pastorałki wykonali członkowie Koła Muzycznego GOK prowadzonego przez p. Ewę Jakubik.

W pierwszej części spotkania Dyrektor GOK-u p. Ewa Piórkowska ogłosiła oficjalne wyniki konkursu pn. „Szopka Bożonarodzeniowa” i wręczyła dyplomy oraz nagrody jego laureatom.

Czytaj więcej...

O szlachetnym człowieku…

Była to opowieść o bohaterze, aptekarzu, którego znali osobiście mieszkańcy Sadownego i okolic. Była to opowieść o Kazimierzu Stefanowiczu.

Zgodnie z zapowiedzią, we wtorkowe popołudnie 21 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem odbyło się spotkanie, podczas którego jego uczestnicy mieli okazję zapoznać się z „drogą” - poprzez Zambrów, Dachau, Gusen, do Sadownego – byłego mieszkańca naszej miejscowości Kazimierza Stefanowicza.

Czytaj więcej...

"Kazimierz Stefanowicz - magister farmacji"

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem zaprasza 21 stycznia na prezentację multimedialną i wystawę pt. „Kazimierz Stefanowicz – magister farmacji”.

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 29 Lipiec 2021    |    Imieniny obchodzą: Marta, Olaf, Flora

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
838
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
736186

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: