Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

Już w niedzielę Bieg Grzymały...

W niedzielę 5 lipca po raz kolejny w Sadownem spotkają się miłośnicy biegania i marszu nordic walking. Odbędzie się tu VII Bieg i III Marsz Nordic Walking ku czci bł. ks. Edwarda Grzymały.

W poniedziałkowe popołudnie Organizatorzy zebrali się, by zarówno bieg, jak i marsz, odbyły się sprawnie i bezpiecznie. W GOK-u omówiono szczegóły organizacyjne, podzielono zadania, a p. Ewa Piórkowska zaprezentowała część z przygotowanych już niespodzianek. Myśliwi z Koła Łowieckiego św. Huberta sprzątnęli i wykosili teren, na którym przeprowadzona będzie impreza i niby wszystko już „dopięte”, czekamy tylko na paczkę z medalami (w tym roku odlewane!) i … pogodę, bo uczestników nie zabraknie, a lista startowa od wielu dni jest zapełniona.

 

I bardzo ważna rzecz – tym razem zawody odbędą się bez udziału publiczności, a w miejscu imprezy sportowej będą mogli znajdować się wyłącznie zawodnicy oraz osoby obsługujące tę imprezę i reprezentujące Organizatorów.

Start i meta, jak zwykle, przy polanie Koła Łowieckiego św. Huberta w Sadownem. Zawodnicy Marszu Nordic Walking wystartują o godz. 10.30, natomiast biegacze o godz. 11.00. Biuro zawodów będzie czynne w dniu imprezy, tj. 5 lipca 2020 r. od godz. 9.00 do godz. 10:30 - szczegóły w Regulaminie Zawodów, który dostępny jest na stronie  http://www.chiptiming.pl/resources/uploads/pliki/c64e49fa3a8ae3ea189b8c5f02777fde.pdf.

Dodatkowo proszę zapoznać się ze zmianami w Regulaminie na stronie http://info.sadowne.pl/?p=23458.

Poniżej mapki z trasą biegu i marszu oraz mapki dojazdu do parkingów przy Polanie Koła Łowieckiego św. Huberta w Sadownem – na terenie m. Sadowne dojazdy zostaną oznaczone widocznymi na jezdni lub poboczu strzałkami.

Dojazd do Startu (parkingów):

- od Broku, Ostrowi Maz.

- od Łochowa         

       

- od Stoczka, Węgrowa (po dojechaniu do skrzyżowania Stoczek – Łochów - Brok należy kierować się zgodnie z mapką „od Łochowa”. Bliżej i prościej jest skierować się ze Stacji PKP Sadowne Węgrowskie wzdłuż torów w stronę m. Sokółka, tam skręcić w lewo i pokonać przejazd kolejowy, przez który przebiega droga do Sadownego i miejsca zawodów).

A oto Organizatorzy i Sponsorzy VII Biegu i III Marszu Nordic Walking ku czci bł. Edwarda Grzymały – Sadowne 2020:

- Gmina Sadowne

- Gminny Ośrodek Kultury w Sadowne

- Klub Sportowy „Wicher” Sadowne

- Generalna Dyrekcja Lasów Państwowych

- Nadleśnictwo w Łochowie

- Fundacja ORLEN

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 8 Sierpień 2022    |    Imieniny obchodzą: Iza, Cyprian, Dominik

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
916
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
957242

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: