Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

Złoto dla Krupińskiego

9 lutego 2020 r. w Krupińskiem odbyła się rywalizacja sołectw Gminy Sadowne w Turnieju "Mistrz Gry w Warcaby". Złoty puchar trafił do rąk drużyny z Krupińskiego.

W zawodach wzięło udział 12 sołectw: Płatkownica, Ocięte, Sokółka, Złotki, Zarzetka, Sojkówek, Grabiny, Sadoleś, Zieleniec, Zalesie, Morzyczyn Włóki, Krupińskie. Po przeprowadzonym losowaniu drużyny przystąpiły do rywalizacji turniejowej.

Po pierwszych seriach pojedynków do półfinałów zaawansowały sołectwa: Sokółka i Krupińskie oraz Zalesie i Morzyczyn Włóki. W wyniku tych pojedynków w finale zmierzyły się sołectwa: Krupińskie i Morzyczyn Włóki, a o trzecie miejsce zagrały sołectwa: Sokółka i Zalesie. Po zaciętym finale tytuł Mistrza Gry w Warcaby Gminy Sadowne zdobyło Krupińskie. W grze o 3. miejsce lepsze okazało się sołectwo Sokółka.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce - Krupińskie w składzie: Paweł Laska i Witold Krasnodębski

II miejsce - Morzyczyn Włóki w składzie: Ryszard Decyk i Krzysztof Kania

III miejsce - Sokółka w składzie: Krzysztof Filipiak i Marcin Berezowski

Najlepsze trzy drużyny z rąk wójta Gminy Sadowne Waldemara Cyrana otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy i bony towarowe na zakupy w markecie budowlanym Mrówka Sadowne. Dla każdego uczestnika z miejsc na podium PSB Mrówka Sadowne ufundowała dodatkowe bony do wykorzystania w sklepie sponsora. Gospodarze Turnieju zadbali o ciepłą atmosferę i poczęstunek dla uczestników. 

Zdjęcia w galerii Google>>>

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 25 Wrzesień 2021    |    Imieniny obchodzą: Aurelia, Władysław, Kamil

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
853
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
765810

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: