Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

WIGILIA SENIORALNA

18 grudnia w Sali OSP Sadowne odbyła się „Wigilia Senioralna”, którą zorganizowała dla seniorów gminy Sadowne nieformalna grupa senioralna „Aktywna Piątka”.

Czytaj więcej: WIGILIA SENIORALNA

Zapraszamy na Wigilię Senioralną

„Aktywna Piątka” – Nieformalna Grupa Senioralna zaprasza wszystkich seniorów gminy Sadowne na „Wigilię Senioralną”, która odbędzie się 18 grudnia br. Zapisy przyjmuje GOK w Sadownem!

Patriotycznie i na sportowo…

Kolejne spotkanie członków Sadowieńskiego Klubu Seniora musiało być związane z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.

Członkowie Sadowieńskiego Klubu Seniora 13 listopada odbyli kolejne spotkanie, które – nie mogło być inaczej – miało związek z uroczystymi obchodami 100. rocznicy odzyskania niepodległości. Już wcześniej ustalono, że Nasza Niepodległa i jej setne „urodziny” zostaną uczczone kilkukilometrowym marszem nordic walking oraz pieśniami patriotycznymi.

Czytaj więcej: Patriotycznie i na sportowo…

Rajd rowerowy i prelekcja

Stowarzyszenie „Sadowieński Klub Seniora” w ramach projektu „Aktywny Senior” zaprasza:

- wszystkich członków SKS oraz inne chętne osoby w wieku 55+ na rajd rowerowy w dniu 26 czerwca 2018 r. (wtorek). Start o godz. 16.00 spod GOK-u. Trasa: Sadowne – Stacja PKP – Mrozowa Wola – Polkowo – Brzózka – Kołodziąż – Kołodziąż Rybie – Sokółka – Drak. Na zakończenie rajdu ognisko na polanie Koła Łowieckiego św. Huberta w Sadownem;

Czytaj więcej: Rajd rowerowy i prelekcja

Są aktywni...

Sadowieński Klub Seniora rozpoczyna realizację projektu „Aktywny senior”. 24 maja odbyło się pierwsze spotkanie Klubu na temat tego zadania.

Jak informował wcześniej na swojej stronie Urząd Gminy Sadowne: Sadowieński Klub Seniora, w ramach otwartego konkursu ofert na realizację w latach 2018-2020 zadania publicznego Województwa Mazowieckiego w obszarze „Działalność na rzecz integracji i reintegracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”, Zadanie nr 1: Rozwój zróżnicowanych form działań oraz usług społecznych wspierających samodzielność i aktywność osób starszych, otrzymał z Urzędu Marszałkowskiego dotację w wysokości 21 360 zł na realizację zadania „Aktywny senior”.

Czytaj więcej: Są aktywni...

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 1 Czerwiec 2023    |    Imieniny obchodzą: Hortencja, Jakub, Konrad

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
973
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
1192505

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: