Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

Uwaga !

UWAGA! WAŻNE!

Od dnia 12 marca br. nie będą czynne do odwołania: Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem, Gminna Biblioteka Publiczna w Sadownem i Muzeum Ziemi Sadowieńskiej. Jednocześnie zawiesza się do odwołania wszystkie zajęcia stałe i doraźne GOK Sadowne.

Obecną sytuację w kraju wszyscy znają. Zagrożenie na bieżąco jest monitorowane, a w związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 sztab kryzysowy z udziałem ministra kultury i dziedzictwa narodowego w dniu 11 marca br. zdecydował o zamknięciu instytucji kultury, filharmonii, oper, teatrów, muzeów, kin, bibliotek oraz szkół, uczelni wyższych i placówek szkolnictwa artystycznego.

Za zaistniałe utrudnienia bardzo przepraszamy. O ponownym uruchomieniu sadowieńskich placówek kultury powiadomimy na ich stronach internetowych. Proszę śledzić bieżące informacje!

24 grudnia 2019 r. dniem wolnym od pracy…

Informujemy, iż w dniu 24 grudnia 2019 r. (wtorek) zgodnie z wydanymi Zarządzeniami nie będą czynne:

- Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem,

- Gminna Biblioteka Publiczna w Sadownem,

- Muzeum Ziemi Sadowieńskiej.

Powyższy dzień wolny został odpracowany w dniu 11 listopada 2019 r. (poniedziałek) w ramach uroczystych obchodów w Sadownem Narodowego Święta Niepodległości.

Nabór ofert na wyłączność sprzedaży piwa i gastronomii podczas Festynu Wakacyjnego 2019

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

ul. Kościuszki 35

07-140 Sadowne

Tel. 502 086 989

ogłasza nabór ofert na wyłączność sprzedaży piwa i gastronomii podczas Festynu Wakacyjnego organizowanego w Sadownem 20 lipca 2019 r.

Czytaj więcej...

Komunikat o dniu wolnym od pracy

Informujemy, iż w dniu 2 maja 2019 (czwartek) nie będzie czynny Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem.

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 2/2019 Dyrektora GOK w Sadownem dzień 2 maja 2019 r. ustalony został dniem wolnym od pracy dla Gminnego Ośrodka Kultury w Sadownem, a jego odpracowanie nastąpi 2 czerwca 2019 r. (niedziela) podczas Pikniku Rodzinnego w Sadownem.

Za utrudnienia przepraszamy!

7 września GOK nie będzie czynny!

Wkrótce Dożynki Diecezjalne w Sadownem!

Zapraszamy twórców ludowych, artystów, malarzy... do zaprezentowania i promocji swojej twórczości.

OGŁOSZENIE

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem ogłasza nabór ofert na wyłączność sprzedaży piwa podczas Festynu Wakacyjnego organizowanego w Sadownem 21 lipca 2018 r.

Czytaj więcej...

Komunikat o dniu wolnym

Informujemy, iż w dniu 4 czerwca br. (poniedziałek) nie będą czynne: Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem i Gminna Biblioteka Publiczna w Sadownem, natomiast w dniu 5 czerwca br. (wtorek) nie będzie czynne Muzeum Ziemi Sadowieńskiej im. Bogusława Kicia w Sadownem.

Odpracowanie wyznaczonych dni wolnych nastąpi podczas Pikniku Rodzinnego w Sadownem w dniu 3 czerwca br. (niedziela).

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy!

Bal Charytatywny w Sadownem

Szkoła Podstawowa w Sadownem zaprasza 27 stycznia na Bal Charytatywny.

Zaproszenie do składania ofert na Dożynki 2017 w Sadownem

Już tradycją stało się, iż 15 sierpnia w Sadownem odbywają się Dożynki Gminno – Parafialne. Tak też będzie i w tym roku.

Wójt Gminy Sadowne oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem zapraszają mieszkańców i gości Gminy Sadowne na tegoroczne Dożynki Gminno – Parafialne, które odbędą się 15 sierpnia 2017 r. w Sadownem.

Święto Plonów poprzedzone zostanie mszą w miejscowym kościele parafialnym, po czym korowód dożynkowy przejdzie na teren parkingu przy Urzędzie Gminy, gdzie dalsze uroczystości zostaną połączone z Festynem, podczas którego zostaną wręczone nagrody laureatom ogłoszonych wcześniej konkursów, wyróżnienia zasłużonym rolnikom, a publiczności zaprezentuje się m.in. Zespół Sami Swoi i DJ Rawa oraz folklorystyczne: Zespół Śpiewaczy „Sadowianki” z Sadownego i Zespół „Złote Lata” z Sokołowa Podlaskiego.

Podczas Dożynek zaprezentują się również twórcy ludowi ze swoimi pracami, ale też będą czynne stoiska handlowe i ogródek piwny. Tym razem Organizatorzy pragną szczególnie wyeksponować środowisko pszczelarzy i wytwórców produktów branży pszczelarskiej z terenu Gminy Sadowne oraz okolic, których w szczególności zapraszamy do udziału w tej imprezie.

W związku z powyższym Organizatorzy serdecznie zapraszają do składania ofert: twórców ludowych, wszystkich zainteresowanych prowadzeniem wszelkiej działalności handlowej, usługowej, informacyjno-promocyjnej, rozrywkowej itp., podczas planowanych Dożynek w Sadownem.

Czytaj więcej...

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 21 Październik 2021    |    Imieniny obchodzą: Urszuli, Celiny, Hilarego

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
855
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
775242

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: