Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

Zapraszamy na Spotkanie z Mikołajem!!!

Mikołaj w Sadownem

Mikołajkowy wieczór to czas pełen cudów. Zaczynają świecić pierwsze lampki na choinkach, a oczy dzieci oczekują przyjazdu swojego ukochanego Świętego Mikołaja. W tym roku także tradycji stało się zadość.
Kiedy dzieci z Sadownego zgromadziły się na wspólnym ubieraniu choinki na Placu Kościelnym usłyszały dźwięk dzwonka. Kiedy z ciekawością się rozejrzały zobaczyły wjeżdżający zaprzęg oświetlony pochodniami, a w przepięknej bryczce siedział On – Święty Mikołaj. I był to najprawdziwszy Święty Mikołaj z długa białą brodą i pastorałem w ręku, który przywiózł prezenty dla naszych najmłodszych. Zdziwienie i radość nie miały końca i pojawiało się tylko jedno pytanie, czy w przyszłym roku ponownie nas odwiedzi Święty Mikołaj?

Spotkanie z Mikołajem !!!

Ferie dobiegły końca

Drugi tydzień wolnego od szkoły obfitował w różnego rodzaju atrakcje, które przygotował Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem.

 

Oprócz zajęć sportowych, plastycznych oraz gier i zabaw dzieciaki mogły wziąć udział w balu karnawałowym, który prowadzony był przez Klub Czerwonego Noska. Oprócz wielu animacji na najmłodszych czekało malowanie twarzy i słodki poczęstunek.

Czytaj więcej...

Kto nie był, niech żałuje…

Na zakończenie ferii zimowych w Sadownem odbył się Bal Karnawałowy, którego termin zbiegł się z obchodzonym chyba przez wszystkich Tłustym Czwartkiem.

Przed południem 20 lutego w Sali OSP Sadowne rozpoczął się bal, który przeznaczony był dla dzieci spędzających ferie zimowe na terenie gminy Sadowne. Jego Organizatorami byli: Wójt Gminy Sadowne, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sadowne, Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem i Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Sadowne.

Czytaj więcej...

20 lutego bal karnawałowy!

W czwartek 20 lutego w Sali OSP Sadowne odbędzie się Bal Karnawałowy dla dzieci. Serdecznie zapraszamy naszych najmłodszych – mile widziany strój karnawałowy.

Czytaj więcej...

Walentynki w Orzełku

14 lutego w Orzełku odbył się Walentynkowy Turniej Gier Planszowych.

Organizatorami walentynkowej imprezy dla dzieci byli: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Sadowne, Wójt Gminy Sadowne, Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sadownem. Swoich pomieszczeń na Turniej udostępniła Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Orzełku, która – jak zobaczymy na zdjęciach – może pochwalić się wieloma sukcesami w nauczaniu i realizacji zajęć pozalekcyjnych.

Czytaj więcej...

Bal karnawałowy w Grabinach

11 lutego 2020 roku instruktorzy GOK  Sadowne wzięli udział w Balu karnawałowym organizowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich w Zarzetce dla dzieci z Grabin i Zarzetki.

Dla najmłodszych przygotowano wiele niespodzianek - gry i zabawy przy muzyce, malowanie twarzy i niezliczone konkursy, w których każdy był zwycięzcą. Na dzieci czekał też słodki poczęstunek.

Czytaj więcej...

W Walentynki do Orzełka!

W Walentynki 14 lutego w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Orzełku odbędzie się „Walentynkowy Turniej Gier Planszowych”. Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci do wspólnej zabawy.

Czytaj więcej...

FERIE ZIMOWE 2020

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem zaprasza dzieci na Ferie Zimowe 2020.

Uwaga! Zapisy na zajęcia już trwają!        

                  

Prezenty dotarły…

Dzieciaki już traciły nadzieję… Mikołaj opóźniał swoje przybycie do Sadownego, ale w końcu…

Tuż po zachodzie słońca 6 grudnia najmłodsi mieszkańcy Sadownego na przykościelnym skwerku oczekiwali na przybycie Św. Mikołaja. A on? Opóźniał swoje przybycie.

Czytaj więcej...

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 5 Grudzień 2022    |    Imieniny obchodzą: Krystyna, Sabina, Norbert

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
933
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
1064480

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: