Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Prev Next

Spotkanie z Mikołajem !!!

01-12-2021 Hits:24 dla dzieci Administrator

Spotkanie z Mikołajem !!!

Read more

Święto Niepodległości w Sadownem

18-11-2021 Hits:41 sport, rekreacja Administrator

Święto Niepodległości w Sadownem

1 listopada 2021 w Sadownem obchodzono 103. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystości rozpoczęła msza św. za Ojczyznę w miejscowym kościele parafialnym oraz złożenie kwiatów w miejscach upamiętniających mieszkańców gminy Sadowne...

Read more

Uwaga !

15-11-2021 Hits:37 ogłoszenia, oferty Administrator

Uwaga !

Read more

Święto Niepodległości w Sadownem

05-11-2021 Hits:51 inne Administrator

Święto Niepodległości w Sadownem

Święto Niepodległości w Sadownem Gmina Sadowne, Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem i 123 Drużyna Harcerska „Włóczykije” zapraszają na uroczyste obchody tegorocznego Święta Niepodległości w Sadownem.

Read more

Zajęcia Taneczne

02-11-2021 Hits:63 inne Administrator

Zajęcia Taneczne

Zajęcia Taneczne Od września bieżącego roku, ruszyły zajęcia taneczne prowadzone przez p. Łukasza Cacko, ze szkoły tanecznej Latino Fever.Najmłodsi mieszkańcy naszej gminy mogą tutaj zdobywać pierwsze umiejętności taneczne, rozwijać swoje umiejętności...

Read more

Sieć na kulturę w podregionie siedleckim…

02-11-2021 Hits:50 inne Administrator

Sieć na kulturę w podregionie siedleckim

Read more

Aktualny harmonogram zajęć stałych 2021/…

19-10-2021 Hits:65 zajęcia, warsztaty Administrator

Aktualny harmonogram zajęć stałych 2021/2022

Read more

III A w Muzeum

29-09-2021 Hits:102 muzeum Administrator

III A w Muzeum

Wczoraj nasze muzeum odwiedziła grupa uczniów z klasy III a wraz z wychowawcą Panią Elżbietą Dębkowską - Akonom ze Szkoły Podstawowej w Sadownem. Dzieci uczestniczyły w lekcji muzealnej na temat...

Read more

Koncert Warszawskiej Opery Kameralnej

29-09-2021 Hits:89 wystawy, spotkania, występy Administrator

Koncert Warszawskiej Opery Kameralnej

26 września 2021 roku w Kościele św. Jana Chrzciciela w Sadownem odbył się koncert muzyków Warszawskiej Opery Kameralnej, w którym wystąpili: Alicja Węgorzewska, Robert Grudzień, Bogdan Kierejsza i Karol Lizak.   Artyści...

Read more

Zapraszamy na zajęcia z Tomaszem i Patry…

10-09-2021 Hits:105 zajęcia, warsztaty Administrator

Zapraszamy na zajęcia z Tomaszem i Patrycją Runo

Patrycja Runo - Urodzona w 1984 roku artystka romska. Jest jedną z najlepszych tancerek romskich w Polsce . Swoja karierę rozpoczynała w wieku 15 lat w zespole Don Vasyla. Od kilku...

Read more

III B w Muzeum

10-09-2021 Hits:85 muzeum Administrator

III B w Muzeum

10 września 2021 roku nasze Muzeum Ziemi Sadowieńskiej odwiedzili uczniowie klasy III b Szkoły Podstawowej w Sadownem wraz z wychowawcą Grażyną Balą. Lekcja muzealna poświęcona była czasom II wojny światowej...

Read more

Wycieczka w Muzeum

01-09-2021 Hits:102 muzeum Administrator

Wycieczka w Muzeum

Grupa Seniorów z Zielonki i Warszawy w drodze do miejsca urodzenia Wielkiego Polaka Kardynała Stefana Wyszyńskiego odwiedziła Muzeum Ziemi Sadowieńskiej. Odwiedzający mogli zobaczyć wiele rzeczy związanych z historią naszego regionu...

Read more

W sklepie GOK czekają na Państwa ciekawe pamiątki!

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem oferuje zainteresowanym możliwość nabycia unikatowych prac wykonywanych przez pracownię ceramiki i podczas innych zajęć funkcjonujących tu sekcji, a także ciekawe publikacje i pamiątki.

Wśród wielu sekcji działających w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem są te, które kształtują zdolności manualne i estetyczne uczestników zajęć, a efektem tego są rzeczy trwałe i piękne. Do takich zajęć zalicza się m.in. pracownię ceramiki i pracownię plastyczną GOK Sadowne.

Chcemy podzielić się z Państwem rzeczami pięknymi i użytecznymi, które są tworzone w naszym Ośrodku, a także naszymi publikacjami o terenie gminy Sadowne i pamiątkami związanymi z naszą "Małą Ojczyzną".

Dzięki temu będziecie Państwo mogli nabyć prace unikatowe, które mogą być niepowtarzalnym prezentem dla Waszych najbliższych i będą cieszyć oko przez wiele lat, a jednocześnie wesprzecie Państwo rozwój naszej instytucji.

Ceramika wykonana w Gminnym Ośrodku Kultury powstała z naturalnych surowców, a szkliwa ją pokrywające są w pełni bezpieczne. Miski, patery i talerze, oprócz funkcji użytkowej, będą doskonałą dekoracją dla Waszego stołu, a podłużne foremki doskonale sprawią się jako koszyczki na chleb. Wszystkie naczynia można myć w zmywarkach.

W doniczkach, dzięki temu, że nie są one pokryte szkliwem od wewnątrz, kwiaty rosną doskonale, a wysoka temperatura wypału sprawia, że bezpiecznie mogą stać w ogrodzie od marca do listopada.

Jeśli zainteresuje Państwa kształt lub forma jakiegoś naczynia, a nie znajdziecie odpowiedniego dla Was koloru lub chcielibyście coś zmienić, możemy na zamówienie wykonać pracę według Państwa opisu – ogranicza nas jedynie wielkość pieca – praca nie może mieć więcej niż 45 cm średnicy.

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem posiada też na bieżąco w sprzedaży inne przedmioty, które nasi goście chętnie nabywają u nas jako pamiątki z pobytu w Sadownem czy też na terenie naszej Gminy.

Prezentowane przez nas przedmioty można nabyć bezpośrednio w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem, a także za pomocą poczty internetowej, wysyłając swoje zamówienie na adres e-mail: goksadowne@wp.pl – istnieje możliwość wysyłki zamówionych przedmiotów firmą kurierską w opcji za pobraniem lub po przedpłacie (do wartości przedmiotu należy dodać koszt przesyłki kurierskiej) na konto GOK Sadowne: Gminny Ośrodek Kultury, ul. Kościuszki 35, 07-140 Sadowne, nr konta – 95923600080260048820000010. Można też skorzystać z przycisku "Wiadomość" przy zdjęciu konkretnego produktu.

Dodatkowe informacje pod nr tel.:  stacjonarny - (25) 644 28 95 lub komórkowy - 502 086 989.

Nasza oferta znajduje się na stronie https://www.facebook.com/pg/Gminny-O%C5%9Brodek-Kultury-w-Sadownem-200216416707700/shop/?rid=200216416707700&rt=6

Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 8 Grudzień 2021    |    Imieniny obchodzą: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
864
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
797347

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: